Stron: 675, Stron oczekujących: 0, Gości online: 6
 • Szamba betonowe AZ-SZAMBA

  Firma AZ-SZAMBA mieści się w okolicy Radomia I zajmuje się wytwarzaniem ekologicznych zbiorników betonowych z wielorakim przeznaczeniem. Jednak mimo uznanej marki i różnego zastosowania zbiornik zawsze musi spełniać podstawowe kryteria szczelności, musi być ekologiczny, wodoszczelny i wytrzymać wiele lat. Dlatego firma z należytą starannością podch ...

  Szamba betonowe AZ-SZAMBA
Jak dodać wpis - informacja
Katalog stron nDir.pl

Top 8 najlepiej ocenianych stron:

Top 10 kategorii:

Linki:

Jak dodać wpis - informacja:

 1. W celu dodania nowej strony do katalogu wpisz adres strony do formularza w lewym menu -"Dodaj stronę do katalogu".
 2. Możesz też wyszukać odpowiednią kategorię i podkategorię ze strony głównej. Następnie wypełnij adres w formularzu u dołu podkategorii, by dodać właśnie tam.
 3. W sytuacji kiedy nie ma odpowiedniej podkategorii dla Twojej strony przejdź do kategorii a następnie zaproponuj w formularzu u dołu strony nową podkategorię.
TYPY I CENNIK WPISÓW
 1. WPIS ZWYKŁY ważny bezterminowo. SMS o wartości 2 zł + VAT (2,46 zł brutto)
 2. WPIS SILVER na 30 dni. Wpis w ramce, najwyżej w swoich kategoriach. Po 30 dniach wpis zmienia się we wpis zwykły. SMS o wartości 4 zł + VAT (4,92 zł brutto)
 3. WPIS GOLD na 60 dni Wpis najwyżej w kategoriach i na stronie głownej katalogu. Link ze strony głównej serwisu oraz z podstrony "Przyjaciele katalogu" Po 60 dniach wpis zmienia się we wpis zwykły. SMS o wartości 6 zł + VAT (7,38 zł brutto)

Regulamin serwisu znajduje się tutaj.